Download FlashScore Türkiye - v3.3.1

Download FlashScore Türkiye - v3.3.1
Package Name eu.livesport.CanliSkor_com
Category ,
Latest Version 3.3.1
Get it On Google Play
Update December 18, 2019 (2 years ago)

There are quite a few APPS as good as Thop TV : Live Cricket TV Streaming, thoptv, Cricbuzz v5.03.11 APK + MOD (ADS Removed) Download MOD APK, (FPL) Fantasy Football Manager for Premier League, R.B.I Baseball 20 Mod (Full version) + Data v1.0.5 MOD APK, Sahadan Canlı Sonuçlar, Softlink Media, and FlashScore Türkiye - v3.3.1 too, one of the great APPS of the genre Sports.

Developed by FlashScore Turkey, FlashScore Türkiye - v3.3.1 requires Android version at least Android 4.1+. Therefore you must update your phone if necessary.

FlashScore Türkiye - v3.3.1 APK latest version is 3.3.1, release date 2019-11-26, and has size 12.4 MB.

Statistics about 1000 downloads are available from Google Play. You can update apps that have been downloaded or installed individually on your Android device if you want. Updating your apps gives you more. access to the latest features and improve the security and stability of the application.

Because not all games or apps are compatible for all phones. And the game or application is sometimes unavailable for your device, it depends on the Android OS version, screen resolutions or countries that Google Play allows access to. So at APK4Share you can easily download APK files and not be subject to these restrictions.

FlashScore Türkiye - v3.3.1

FlashScore ile artık tek bir golü kaçırmayacaksınız. Bunun için skor kapsamımızda bulunan 6000'den fazla lig/kupada takip ettiğiniz maçları, takımları veya oyuncuları seçmeniz yeterli. Bildirimlerimiz ile maçtaki tüm önemli anlardan haberdar olacaksınız.HIZLI VE DOĞRU CANLI SKORLAR• GENİŞ KAPSAM: Uygulamamızda futbol, basketbol, tenis, voleybol, hentbol ve diğer 33 spor dalını bulabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından 6000’den fazla lig ve kupadan skor bilgisi veriyoruz – sadece futbolda 1200’den fazla lig/kupayı bizimle takip edebilirsiniz!• HIZ: Bir gol atıldığında, kırmızı kart çıktığında, set veya periyot sona erdiğinde; bundan maçı canlı olarak izleyenlerle aynı anda haberiniz olacak.ARTIK MAÇ KAÇIRMAYACAKSINIZ• FAVORİ TAKIMLAR VE MAÇLAR: Zamanınızı boşa harcamayın ve sadece favori maçlarınızı, takımlarınızı veya lig/kupalarınızı takip edin.• BİLDİRİMLER VE UYARILAR: Maç başlangıcı, kadrolar, goller – artık bu gibi önemli bilgileri kaçırmayacaksınız. Tek yapmanız gereken takip etmek istediğiniz maçları seçmek ve mobil cihazınızdan bildirimleri beklemek.• SENKRONİZASYON: Bilgisayar, cep telefonu ve tablet arasında çok mu geçiş yapıyorsunuz? Merak etmeyin, buna hazırız: kayıtlı bir kullanıcı olarak kişiselleştirilmiş bilgilerinizin tamamını tüm cihazlarınızda göreceksiniz.PUAN DURUMU VE MAÇ BİLGİLERİ• CANLI ANLATIM: Maçı televizyonda izleyemiyor musunuz? Üzülmeyin: metin tabanlı kapsamlı maç anlatımımız ile maçı tüm ayrıntılarıyla takip edebileceksiniz.• KADROLAR VE SON MAÇLAR: Maç başlamadan önce kadroları mı görmek istiyorsunuz? Uygulamamızla kadrolardan önceden haberdar olacaksınız. Ayrıca, iki takım arasında oynanan son maçlara da göz atabilirsiniz.• CANLI PUAN DURUMU: Bir golün anlamı çok büyük olabilir. Canlı puan durumu ile kaydedilen bir golün puan durumunda yarattığı değişikliği ve aynı zamanda gol krallığı yarışını nasıl etkilediğini göreceksiniz.

Yaz tatiline çıkmadan önce FlashScore uygulamanızı mutlaka güncelleyin! İşte uygulamamızdaki yenilikler:- Hakem veya stadyum gibi maçla ilgili yeni bilgiler.- Her takım sayfasında puan durumu.- Uygulamayı açınca ilk görüntülenmesini istediğiniz sekmeyi seçebilme imkânı. Artık uygulamayı açtığınızda doğrudan Oyunlarım veya Takımlarım sekmesini görebilirsiniz!- Arama aracı Google ile ilişkilendirildi, dolayısıyla bir oyuncu/takım veya lig/kupa aradığınızda, uygulamamıza yönlendirileceksiniz.

Show more